Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
Kontrol Paneli
Rockmt2 Hakkında ... ConfigureProfiliniz
Bilgiler
Seçenekler
İmza
Rockmt2 Hakkında ... Kwalletmanager Sosyal
Arkadaş ve Tanınmamış
Üye listesi
Grup
Rockmt2 Hakkında ... Newmsg Özel Mesaj
Gelen Kutusu
ÖM Gönder
Rockmt2 Hakkında ... Kthememgr
Gözlenmiş Konular

Rockmt2 Hakkında ...

YazarMesaj
yunusrock122
Yeni Üye
Yeni Üye

Rockmt2 Hakkında ... Empty
MesajKonu: Rockmt2 Hakkında ...   Rockmt2 Hakkında ... EmptyÇarş. Mayıs 05, 2010 5:17 pm

Arkadaslar Biliyoruzki Pvp Server 4 Gündür Kapali.Bundan Cok Büyük Üzüntü Duymaktayim Ama Umudumuzu Kaybetmeyelim Cünkü Yönetici Kadrosu Bununla İlgili Calısıyorlar.

Ben Bir Kac Hataya Rastladim Oyundaki Bu En Büyük Yanlıslıklardan Biri !

GM ve Userlere Küfür Ediliyor Saim,Leas veya Yasak123 acik bunlari görmezden geliyor.Banlamiyor Galiba Cünkü Ertesi Gün Hala Küfür Etmeye Devam Ediyor.

2.Hata

Bayrak Degistirirken Hata Aliyorum Loncadan Cıkıyorum Gitmiyor '' Ülke Degistiremediniz.Daha Önce Bir Gilde Olduunuz İcin Kacamadiniz.'' Bu Hatayi Aliyorum Ve Arkadaslarin Düzelteceklerine İnaniyorum.

3. Hata

Para Bugu Kullanan Userler Bize 1T Teklif Ediyor Ve Kullananlar Bloke Ediliyor.Kullananları Bloke İle Cezalandırma Degilde Söyle Bir Yöntem Uygulansin.

Kullanan Userin Hesabina Girip 1m Kalacak Sekilde Tüm Parasi Silinsin Ve 2 Gün Duello Bloke Cezası Verilsin.

4. Hata

Bu Userlerle İlgili...

Herkes Agresif Alip Birbirine Satasiyor Yeni Baslayan Userleri Rahat Bırakmıyorlar.Bu Oyunumuz Acisindan Zayiflatici Bir Yöntem Lütfen Yapmayin Ve Buda Bir Ban Sebebi Olmali.

5. Hata

Carlar Bugta Kaliyor.Nasil Oluyor Bugta Kaliyor Anlamiyorum Ama Lütfen Bug ta Kalma Kapatilsin.

6.

Bu Bir Eksiklik.

Oyunumuzda Ticket Sistemi eksik Bunuda Yapmasi Kolaysa Yapin.

7. Hata

4 veya 5 dakikada bir rest geliyor servere Gm Beylerden Ricam Belirli Bir Gün'de Yapsinlar Su Bakimi Ayrica Oyunu Geriye Almasinlar Cünkü Yaptigimiz Para Ve İtemler Gidiyor.

8. Hata

Skill Perfect Npc'si Zirh Npc 2 ve Silah Npc 2 Sabitlensin.Ayrica Zirhcida Bulunan İtemler Yeni Bir Npc Acarak Bu Npc nin İcine Yerlestirilsin. ( Büyülü Metal Efsun Nesnesi Vb.)

9. Hata

Oyuna Baslarken Lütfen Hesabımız Kendi Karakterini İsimsiz Sekilde Kurmasin.

10. Hata

Aslinda bu Hata Userlerden Kaynaklaniyor.Zirh Npc Sine Celik İsteniyor.Bu Uyari Tamamen Görmezlikten Gelinsin.

11. Hata

Gm ler Asla İtem Dagatmaz Para Vermez Siz Userler Gm lerden Hala Para İstiyorsunuz Lütfen Yapmayin.

12. Hata

Oyuna Baslarken 150k Da Olsa Para Versin Cünkü İtem Alcak Para Yok Neyde Para Kasicagiz ?

Benim Yakalayabildigim Hatalar Ve Öneriler Bunlar İyi Oyunlar İyi Forumlar

Saygilar

By STORM

Rockmt2 Hakkında ...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» işte bu Rockmt2
» RockMt2 komando_77
» RockMt2 komando_77
» RockMt2 komando_77
» RockMt2 komando_77